Autoskla

Jsme dodavatelé autoskel (čelních, zadních, bočních) nejen na všechny osobní a užitková vozidla, ale také na nákladní vozy a autobusy.

Většinu skel máme na externím skladě a proto jsme schopni je dodat do druhého dne. Pokud tomu tak není, snažíme se sklo dodat v co nejkratším termínu.

Dodáváme nejpozději do
4 pracovních dnů!

Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej autoskel všech předních evropských výrobců, jako jsou společnosti SEKURIT-SAINT GOBAIN, PILKINGTON, GUARDIAN, NORD GLASS a další.

Dále zajišťujeme prostřednictvím našeho partnera bezplatnou výměnu skla ze zákonného pojištění. Výměna je možná v Českém Těšíně u ALFA AUTOSKLO nebo přímo u Vás ve firmě (týká se nákladních vozidel a autobusů).

Chcete se s námi spojit?

V případě, že poptáváte díly, neváhejte nás kontaktovat a poptat se po Vámi požadovaných dílů. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo meilem, který upřednosťnujeme, kde nám sepište soupis Vámi požadováných dílů a my se vám obratem ozveme a odpovíme, co bychom měli, popřípadě za jakou cenu.

Volejte +420 776 183230 nebo pište na auto-gazda@email.cz

Pro velkoodběratele:

Máme velkoobchodní ceník, který Vám na požádání zašleme e-mailem. Nabízíme kompletní servis autoskel – skla rozvážíme, dodáváme materiál, náčiní a nářadí potřebné k výměně (lepidla, primery, aplikátory, dráty a jejich držáky na vyřezávání skel, držáky autoskel, stojany)

Pokud máte zájem s námi spolupracovat nebo se dozvědět se o cenách autoskel více informací, neváhejte nás kontaktovat.