Starší originální díly

Dodáváme díly na automobily všech značek – evropské, japonské, korejské… Díky velkému počtu dodavatelů jsme schopni sehnat téměř vše v krátké lhůtě a za velmi příznivé ceny.

Dodáváme pouze originální díly, které jsou již zdemontovány – karosářské díly (blatníky, nárazníky, dveře, kapoty, zrcátka), chladiče, osvětlení, vnitřní vybavení, airbagové sady, motory, převodovky, nápravy a mnoho jiných dílů.

Máme pro vás řešení

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Vivamus porttitor turpis ac leo. Nulla pulvinar eleifend sem. Phasellus faucibus molestie nisl. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Integer vulputate sem a nibh rutrum consequat. Pellentesque ipsum. Mauris dolor felis, sagittis at, luctus sed, aliquam non, tellus. Etiam posuere lacus quis dolor.

Chcete se s námi spojit?

V případě, že poptáváte díly, neváhejte nás kontaktovat a poptat se po Vámi požadovaných dílů. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo meilem, který upřednosťnujeme, kde nám sepište soupis Vámi požadováných dílů a my se vám obratem ozveme a odpovíme, co bychom měli, popřípadě za jakou cenu.

Volejte +420 776 183230 nebo pište na auto-gazda@email.cz

Máme pro vás řešení

Nabourali jste a stále sháníte díly na vaše vozidlo? Neváhejte nás kontaktovat, zašlete nám poptávku na email co sháníte a my Vám obratem dáme vědět co bychom měli, mohli sehnat a za jakou cenu. V poptávce nám prosím uveďte značku vozidla, jeho model, rok výroby a přesný obsah motoru.